We Want You!

Állásajánlat - Budapest XVIII. kerület

KERESSÜK MUNKATÁRSUNKAT!

Piaci értékesítésre keressük új munkatársunkat részmunkaidőben heti 2 piacra, akár azonnali kezdéssel, mivel a betanulást nem lehet elég hamar elkezdeni. ?

Munkaidőd és munkavégzés helye:

Péntek:                   Szada 16 órától 18 óráig (érkezés 15:00, távozás 18:30 -> 3,5 óra) – fedett, télen zárt piactér

Szombat:                Fót 7 órától 12 óráig érkezés 06:30, távozás 12:00 -> 5,5 óra) – faház egész évben

alkalmanként (évi 2-3) Sződliget 15 órától 17 óráig (érkezés 14:30, távozás 17:30 -> 3 óra)

Amit fontos belekalkulálnod, hogy a piac előtti árufelvétel és piac utáni áruleadás minden esetben Budapest 18. kerületben történik.

A feladataid:

- vevők kiszolgálása maximális kedvességgel

- termékek ajánlása - ehhez szükséged van jó kommunikációs képességre, és füstölt áruk iránt érzett elkötelezett szeretetre ?
- az eladótér és eszközök folyamatos tisztán- és rendben tartása

Amit kínálunk:

- korrekt bérezés (nettó 3.000 Ft/óra)

- akár főállás/iskola/nyugdíj mellett is végezhető délutáni és hétvégi munkavégzés
- dolgozói kedvezmény a nálunk vásárolt finomságokra

- munkavégzéshez céges autó

Amit tőled várunk el:

- igényes legyél magadra és a környezetedre
- pontos, precíz munkavégzés önállóan, de csapatban is tudj velünk együttműködni

- fiatalos, kedves, mosolygós személyiség és kiváló erőnlét (sok húsosládát kell megmozgatnod ?)
- eladói tapasztalat nem előírás, de előnyt jelent

- fontos, hogy szeresd a termékeinket, hogy tudd azokat ajánlani és hitelesen tudj minket képviselni

- a fent megjelölt napokat fixen tudd vállalni, mert kevesen vagyunk és nem tudunk variálni a munkanapokon (az előre egyeztetett szabadságokat természetesen megoldjuk)
- rendelkezz B kategóriás vezetői engedéllyel és magabiztos vezetési képességgel

Ha tetszenek a fentiek és szeretnél részese lenni csapatunknak, akkor küldd el önéletrajzodat vagy bemutatkozásodat a kolbaszellato@gmail.com e-mail címre.